در کمتر از دو هفته دومین آپدیت iOS 10 منتشر شد

iOS 10 یکی از پر اشکال ترین آپدیتهای iOS بوده است و تعداد باگها و مشکلات آن بیش از مقدار پیش بینی شده بوده اس,

حدود ۱۱ روز پیش بود که نسخه‌ی عمومی iOS 10 با امکاناتی جدید و ویژه منتشر شد. اپل در دومین بروزرسانی آی‌اواس ۱۰، نسخه‌ی ۱۰٫۰٫۲ را منتشر کرد. اما بنظر میرسد مشکلات متعددی همچون دانگل قرار گرفته در جعبه آیفون ۷ (تبدیل لایتنینگ به خروجی ۳.۵ میلی‌متری هدفون) مشکلاتی با iOS 10 دارد.

علت انتشار این بروزرسانی بر طرف کردن مشکلات دانگل هدفون برای گوشی‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس عنوان شده است.

در برخی از این گزارشات اشاره شده است که اگر گوشی در حالت استندبای قرار گرفته باشد و دانگل به گوشی متصل شود از هدفون تا حدود ۵ دقیقه صدایی شنیده نمی‌شود، در مواردی دیگر دکمه‌های کنترل صدا بر روی هدفون تنها با بیرون آوردن تبدیل لایتنینگ به هدفون و اتصال مجدد به گوشی قابل استفاده خواهند بود.

اپل برای اولین بار در آیفون ۷ پورت لایتینیگ به همراه یک دانگل مخصوص را جایگزین خروجی هدفون کرده است. ظاهرا دارندگان iPhone 7 در هنگام اتصال دانگل  به گوشی با مشکلات متعددی مواجه شده‌اند.

در عین حال این بروزرسانی مشکلات و خروج‌های ناگهانی از اپلیکیشن Photos را در زمان فعال بودن iCloud Library بر طرف می‌کند. ارائه‌ی این آپدیت در حالی است که نسخه‌ی بتای  iOS 10.1 در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته است و احتمالا تا ماه آینده شاهد عرضه‌ی عمومی آن باشیم.

البته لازم به یادآوری با توجه به مشکلات iOS 10 هنوز تیم آیفیکس اقدام به آپدیت نکرده است و منتظر ارائه نسخه های بدون اشکال تری از این سیستم عامل میباشد.

 

آیفون ۷, بروز رسانی جدید, آیفیکس, بررسی آپدیت آیفون ۷, مشکلات ios 10, آیفون ۷ جک صوتی, کانکتور هدفون ]یفون ۷, تعمیرات آیفون ۷, تعمیر آیفون ۷ در محل, تعمیرات تخصصی آیفون