تعمیرات آیفون در محل, آیفیکس ارائه دهنده خدمات نوین آیفون در ایران | تابناک

امروزه ارزش گوشیهای هوشمند دیگر به قیمت خرید آن نیست, در واقع ارزش گوشی در دستان هر کس قیمتی متفاوت دارد, ارزش اطلاعات داخلی گوشی موبایل قابل قیمت گذاری نیست. از جمله معضلاتی که همواره گریبان گیر گوشی‌های هوشمند است تعمیراتی است که باید شخص صاحب گوشی در مورد آن از قبل اندیشیده باشد.
آیفیکس, ارائه دهنده خدمات نوین برای گوشی های آیفون
به تازگی در ایران همانند کشورهای پیشرفته دیگر در جهان خدمات تعمیر موبایل در محل به کلیه صاحبان گوشی های موبایل شرکت اپل ارائه می شود. این خدمات شامل تعمیراتی است که بیشترین خرابی ها را در حیطه گوشی های هوشمند و صفحه بزرگ شامل می شود از جمله:
شکستگی صفحه
خرابی باطری
عمر کم
خاموش شدن ناگهانی
عدم شارژ کامل
و….
تعویض فلت شارژ
کم شدن صدای اسپیکر
و …
این خدمات می تواند به کلیه افرادی که از گوشیهای هوشمند آیفون استفاده می نمایند در محل مورد نظر و در زمان مورد نظرشان توسط آیفیکس که اولین سیستم ارائه خدمات تعمیرات در محل است ارائه گردد. آیفیکس وارد کننده قطعات خود است   و ضمانت سه ماهه قطعات تعویض شده را ارائه می نماید.
خدمات تعمیرات در محل مزایایی را علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه برای استفاده کنندگان از این مزایا به همراه دارد.
آیفیکس, ارائه دهنده خدمات نوین برای گوشی های آیفون
شما شاهد تعمیر گوشی خود هستید و در مورد نوع قطعه استفاده شده و یا عدم استفاده از قطعات دست دوم اطمینان پیدا می کنید.
اطلاعات گوشی شما هرگز سرقت نمیشود و شما تنها کسی هستید که به اطلاعاتتان میتواند دسترسی پیدا کند.
گوشی قبل و بعد از تعمیر توسط تعمیرکاران آیفیکس کنترل میشود و کیفیت قطعات نصب شده و صحت انجام تعمیرات در مقابل شما بررسی میگردد.
در صورت عدم رضایت از هر کدام از موارد انجام گرفته و یا برخورد تعمیرکاران آیفیکس شما ملزم به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهید بود.
برای سفارش تعمیرات کافی است تا با مراجعه به وبسایت آیفیکس به آدرس http://iphix.ir  درخواست خود را ثبت نمایید و در اولین فرصت کارشناسان آیفیکس با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میدهند.
همچنین میتوانید با تماس با شماره ۰۲۱-۲۸۴۲۶۶۰۰  میتوانید از مشاوره کارشناسان آیفیکس بهره مند گردید.
این خدمات در حال حاضر در تهران ارائه میگردد و به زودی خدمات آیفیکس در تمام ایران برای کلیه گوشیهای هوشمند قابل ارائه خواهد بود.
تابناک, تعمیر موبایل در محل, تعیمر آیفون, تعمیر گوشی موبایل, تعمیرات اپل, تعمیرات تعمیرات در محل, تعمیرات تخصصی آیفون, تعمیر آیفون ۶, تعمیرات باطری, تعمیرات بدنه , تعمیر صفحه , تعویض صفحه