ورود آیفون ۷ به کشور به صورت قانونی | جدول قیمت

برای اولین بار گوشی های موبایل آیفون ساخت شرکت اپل در ایران به صورت رسمی و توسط یک شرکت مورد تائید سازمان فناوری اطلاعات وارد کشور شده است, این گوشی ها با طی کردن مراتب گمرکی و با پرداخت عوارض رسمی وارد کشور شده است.

اولین واردکننده قانونی گوشی‌های آیفون، از آغاز فروش آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به صورت قانونی و به همراه گارانتی این شرکت از امروز خبر داد.

کمی درباره قیمت آیفون های ارائه شده توسط این وارد کننده بخوانیم

گوشی‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به همراه کلیه لوازم جانبی موجود با گارانتی رسمی از شانزدهم آبان ماه در بازارهای تلفن همراه و فروشگاه‌های آنلاین به فروش خواهند رسید.

این گوشی‌های هوشمند به صورت قانونی وارد کشور شده و کلیه تعرفه‌های قانونی آن پرداخت شده اما تفاوت قیمت ناچیزی با محصولات عرضه شده به صورت قاچاق و البته بدون گارانتی در بازار دارند(موضوعی که مدعی بودند چنین نخواهد بود) و مشتریان اطمینان خاطر داشته باشند که علاوه بر برخورداری از گارانتی یک ساله هیچ نگرانی در خصوص رجیستری و فعال شدن این گوشی‌های هوشمند وجود ندارد.

موردی که موجب تعجب است این است که این وارد کننده گوشی ها را با قیمتی پایینتر از قاچاق کنندگان خریداری نموده است و امروز انها را در بازار با قیمتی بالاتر عرضه میکند, بهانه ارائه خدمات پس از فروش یا سود گمرکی(که تنها ۴ درصد است) بنظر برای رقابت مناسب بنظر نمیرسد.

این احتمال وجود دارد که با مونوپل شدن شرکتهای وارد کننده آیفون و با تبانی این شرکت قیمت محصولات اپل در ایران به شدت افزایش یابد.

قیمت محصولات اپل در بازار کمی پایین تر از قیمتهای اعلام شده توسط این وارد کننده است که آنها مدعی ارائه خدمات پس از فروش میباشند که با توجه به سوابق بنظر نمیرسد چندان خدمات مناسبی ارائه گردد.

قیمت فروش آیفون‌های قانونی در بازار ایران مشخص شد

 

 

قیمت آیفون ۷, رفع مشکل رجیستری آیفون , واردات آیفون ۷, موجودی آیفون ۷, قیمت آیفون ۷ در بازار, قیمت آیفون ۷ قانونی