انتشار جزئیات جدید از آیفون ۸

تاکنون شاهد انتشار جزئیات فراوانی پیرامون آیفون ۸ یا همان ۲۰۱۷ شرکت اپل بودیم اما هیچ یک رسمی نبوده و جز گزارش های غیررسمی محسوب می شدند. حال به تازگی جزئیات شایعه وار دیگری منتشر شد که خبر از یک مدل خاص آیفون می دهد.

باتوجه به گزارش های قبلی شرکت اپل قصد داشته سال ۲۰۱۷ سه نوع آیفون معرفی کند و حال گزارش جدید به عرضه سه مدل اشاره داشته که نامشان آیفون ۷ اس، آیفون ۷ اس پلاس و دیگری با اسم رمز فراری شناخته می شود.

با توجه به پسوند اس نمی توان انتظار پیشرفت بزرگی در آیفون های بعدی را داشت زیرا اپل مدل هایی با پسوند اس را تنها شامل برخی بهبودیهای سخت افزاری می کند. تحلیلگران می گویند اپل آیفون ۸ دارای نمایشگر بدون حاشیه AMOLED بوده و سنسور اثر انگشتی در زیر صفحه نمایش دارد.

گزارش می افزاید که اپل در آیفون ۸ فناوری شارژ بی سیم که قرار بود سال ها قبل به کار گرفته شود و در حال حاضر نیست سامسونگ آن را داراست به کار گیرد. به کمک این فناوری می توان گوشی هوشمند را بدون اتصال به کابل شارژ، از طریق یک پد شارژ، شارژ نمود.

همچنین گفته می شود نمایشگر آیفون ۸ با یک اشاره روشن خواهد شد و چنین ویژگی هایی بسیار قابل توجه است. برای کسب اطلاعات حقیقی باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات اکتفا کرد.

منبع