ایده آل زندگی کنید, ایده آل تعمیر کنید

یکی از ابزارهای زندگی نوین تلفنهای هوشمند میباشند, تمام اطلاعات شخصی شما و کارهای واجب روزمره وابستگی عجیبی به این دستگاه پیدا کرده اند و گاهی فراموش میکنیم اگر تلفن موبایل ما آسیب ببیند بسیاری از کارهای روزانه مان را نمیتوانیم به درستی انجام دهیم. عکس گرفتن, اطلاعات تماس با دوستان و بستگان, ارتباطات اینترنتی روزمره و سایر مورادی که روزانه ما را درگیر خود مینمایند.

آیفیکس به تازگی در ایران خدماتی را ارائه نموده است که میتواند شرایط را ایده آل نماید. زمانی که شما نیاز شدید به گوشی موبایل خود دارید ولی گوشی شما به دلیل برخورد با جسمی محکم و یا افتادن دچار آسیب شده است, تعمیرکاران آیفیکس به خانه یا محل کار شما می آیند و شرایط مناسب را برای تعمیر گوشی شما فراهم میکنند. شرایطی که در آن شما تمام مراحل تعمیر را میبینید و میدانید که اطلاعات شخصی شما هرگز دزدیده نمیشود, تعمیر کاری که بر روی گوشی شما کار میکند تا چه حد تسلط بر کار خود دارد و از چه نوع قطعاتی استفاده میکند. این شرایط ایده آل در همه کشورهای پیشرفته وجود داشته است و اینبار برای اولین بار توسط آیفیکس به ایران آورده شده است.

تعمیرات موبایل در محل
تعمیر موبایل آیفون

در حال حاضر آیفیکس تمرکز خود را بر روی گوشی های شرکت اپل گذاشته است و به صورت تخصصی به تعمیرات این نوع از گوشی ها میپردازد. آیفیکس قطعات خود را به صورت مستقیم از تولید کنندگان خریداری و مبادرت به واردات آن به ایران مینماید. به همین دلیل آیفیکس میتواند از نظر قیمت نیز در بازار آشفته و پر تلاطم قطعات, قیمتهای مناسبی را ارائه نماید.

سیستم کاری آیفیکس به صورت آنلاین بوده و در اکثر موارد از مشتریان خود میخواهد تا در وبسایت  iphix.ir ثبت نام نموده و مشکل خود را در وبسایت مطرح نمایند. بلافاصله کارشناسان آیفیکس با مشتریان تماس گرفته و ضمن دادن مشاوره در صورت نیاز اقدام به ارسال تعمیرکاران متخصص به محل مورد نظر مشتری مینمایند. در این روش ساعت و مکان را مشتری مشخص مینماید و مشتری میتواند حتی در یک کافی شاپ برای تعمیر موبایل خود قرار را هماهنگ کند. شاید جالب باشد بدانید تا به امروز تعمیرکاران آیفیکس در نقاط عجیبی مثل بیمارستان, داخل خودرو, درون گاراژ و … تعمیرات را انجام داده اند. البته برای نتیجه بهتر از تعمیرات, بهتر است فضای مناسبی در اختیار تعمیرکار با نور مناسب قرار گیرد.

تعمیرات تخصصی موبایل آیفون
تعمیرات موبایل در محل

اگر شما هم یکی از دارندگان گوشی موبایل آیفون هستید نام آیفیکس را به خاطر بسپارید, اولین ارائه کننده خدمات تعمیرات موبایل در محل, اگر روزی با چالشی مانند شکستگی صفحه و یا از کار افتادن باطری و یا سایر مشکلات مشابه مواجه شدید کافی است تا در وبسایت آیفیکس درخواست تعمیر را ثبت نمایید و یا در صورت عدم دسترسی به اینترنت با تلفنهای آیفیکس تماس بگیرید و کارشناسان آیفیکس درخواست شما را ثبت نموده و مشاوره لازم را ارائه میدهند.

آیفیکس, ایده آل تعمیر میکند. شما ایده آل زندگی کنید.

تعمیر موبایل در محل
تعمیرات تخصصی در محل

http://iphix.ir

۰۲۱-۲۸۴۲۶۶۰۰

 

 

 

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس, تعمیرات موبایل, تعمیر در محل, تعمیر موبایل در محل, تعمیرات تخصصی موبایل آیفون, تعمیرات ایده آل