تبلت های جدید آیپد پرو اپل معرفی شدند

شرکت اپل همانطور که انتظار می رفت در جریان کنفرانس WWDC 2017 از محصولات جدیدی همچون اسپیکرهوشمند مبتنی بر سیری و برخی محصولات دیگر رونمایی کرده است. یکی از این دست محصولات آیپدپروهای ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹۹ اینچی بود.

این محصولات خوشبختانه معرفی شدند اما برخی که انتظار می رفت رونمایی شوند در لیست رونمایی های اپل قرار نداشت. یکی از محصولات شایعه شده تبلت های آیپدپرو ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی بود که شایعات فراوانی پیرامون آنها منتشر شد.

شایعاتی که از جزئیات اندک این تبلت ها اطلاعاتی در دست داده و شامل جزئیات دقیق و رسمی توسط اپل نمی شدند. از این رو گزارش‎ها براساس منبع خاصی اطلاعات را ارائه نمی دادند از این رو دشوار بود تا اظهار نظر دقیقی می توانستیم ارائه دهد.

حال در کنفرانس ۵ ژوئن WWDC 2017 که به کنفرانس توسعه دهندگان اپل مشهور است دو تبلت مذکور با وِیژگی های شایعه شده معرفی شدند. اپل طراحی پریمیومی برای دو مدل تبلت خود در نظر گرفته تا به عنوان محصولاتی پرچمدار خطاب شده و عملکرد بالایی از خود نشان دهند.

مدل ۱۰٫۵ اینچی جانشینی برای نسخه ۹٫۷ اینچی آیپد پرو بوده که ضخامت کمی شامل حال آن شده است. هر دو مدل تبلت به پردازنده A10X اپل که از شش هسته پردازشی و ۱۲ هسته پردازش گرافیکی تشکیل شده مجهز هستند. دوربین اصلی آنها از نوع ۱۲ مگاپیکسلی بوده و دوربین جلو نیز ۷ مگاپیکسلی است. با فناوری شارژ سریع و حافظه داخلی گسترده ۵۱۲ گیگابایتیف انتظارات بسیاری از محصولات جدید اپل داریم.

مدل ۱۰٫۵ اینچی در نسخه ۶۴ گیگابایتی با قیمت ۶۴۹ دلار و در نسخه ارتباط سلولی ۷۷۹ دلاری است. نسخه ۱۲٫۹ اینچی مدل وای فای قیمتی ۷۹۹ دلاری داشته و مدل ارتباط سلولی به ۹۲۹ دلار می رسد.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل,عمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل