لاجیتک و معرفی صفحه کلیدی ویژه آیپد پرو جدید

شرکت لاجیتک یکی از تولیدکنندگان مطرح لوازم جانبی شناخته می شود و در همکاری با اپل برای تبلت جدید آیپد پرو که در دو مدل ۱۰٫۵ و ۱۲٫۵ اینچی معرفی شدند، صفحه کلید باکیفیت و جدیدی معرفی کرده است.

نام صفحه کلید Slim Combo نام داشته و با ضخامت باریکی که داشته جذاب به نظر می رسد. البته لاجیتک و اپل همکاری دیرینه ای داشته و از مدت ها قبل این شرکت برای تبلت های آیپد به تولید صفحه کلید پرداخته است.

صفحه کلید مذکور برای هر دو مدل ۱۲٫۵ و ۱۰٫۵ اینچی در نظر گرفته شده است. مدل ۱۰٫۵ اینچی جانشینی برای نسخه ۹٫۷ اینچی آیپد پرو بوده که ضخامت کمی شامل حال آن شده است. هر دو مدل تبلت به پردازنده A10X اپل که از شش هسته پردازشی و ۱۲ هسته پردازش گرافیکی تشکیل شده مجهز هستند. دوربین اصلی آنها از نوع ۱۲ مگاپیکسلی بوده و دوربین جلو نیز ۷ مگاپیکسلی است. با فناوری شارژ سریع و حافظه داخلی گسترده ۵۱۲ گیگابایتیف انتظارات بسیاری از محصولات جدید اپل داریم.

مدل ۱۰٫۵ اینچی در نسخه ۶۴ گیگابایتی با قیمت ۶۴۹ دلار و در نسخه ارتباط سلولی ۷۷۹ دلاری است. نسخه ۱۲٫۹ اینچی مدل وای فای قیمتی ۷۹۹ دلاری داشته و مدل ارتباط سلولی به ۹۲۹۹ دلار می رسد.

برای کسب جزئیات بیشتر پیرامون صفحه کلید به وب سایت لاجیتک مراجعه کنید.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل,عمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل