تعمیر موبایل سامسونگ در محل

آیفیکس از این پس خدمات تعمیر گوشیهای اندرویدی را نیز انجام میدهد.
آیفیکس نامیست که پیش از این دارندگان گوشیهای آیفون به خوبی میشناختند, اولین ارائه کننده خدمات تعمیرات در محل که به صورت استاندارد و با قطعات مناسب تعمیرات را در محل مشتریان ارائه داده است. در طول یکسال فعالیت این شرکت علی رغم همه پستی و بلندیها و همه مشکلات آیفیکس تلاش نمود تا مشتریان خود را راضی نگه دارد.
تعمیرات موبایل
امروز و با گذشت بیش از یکسال از شروع فعالیت آیفیکس, ما تصمیم گرفته ایم تا خدمات تعمیرات در محل را برای سایر گوشیهای هوشمند نیز عرضه نماییم, خدماتی که در آن تعمیر شکستگی صفحه و یا تعویض باطری انواع گوشیهای اندرویدی به انجام خواهد رسید.
از این پس دارندگان سایر گوشیهای هوشمند از جمله سامسونگ, LG و htc نیز میتوانند با ثبت درخواست در قسمت درخواست تعمیر برای تعمیر گوشیهای خود اقدام نمایند
تعمیرات مانند گذشته در محل انجام خواهد شد و همچنان ضمانت سه ماهه انجام تعمیر به مشتری داده میشود.
به زودی آیفیکس در سایر شهرها نیز مانند تهران خدمات خود را ارائه خواهد داد. پس دوستان ساکن سایر شهرها نیز منتظر خبرهای خوب باشند.

تعمیر سامسونگ, تعمیر اندروید, تعمیر سامسونگ در محل, تعمیرات موبایل, تعمیرات تخصصی , تعمیرات سامسونگ حرفه ای, تعمیر, تعمیرات گوشیهای سامسونگ, تعمیرات ال جی, تعمیرات کلیه گوشیهای هوشمند