اپل پیش بینی می کند سال ۲۰۱۸ بیش از ۴ میلیون هوم پاد به فروش برسد

در سال جاری کمپانی کوپرتینویی اپل تصمیم گرفت اسپیکرهوشمند جدید هوم پاد را معرفی کند که رقیبی برای آمازون اکو، گوگل هوم و برخی دیگر محسوب می شود. اپل انتظار داریم سال آینده نیز اسپیکر هوشمند نسل جدید هوم پاد را معرفی کند اما مدل فعلی آن نیز همچنان بدون عرضه باقی مانده و قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ با قیمت ۳۵۰ دلاری روانه بازار جهانی شود.

هوم پاد اسپیکر هوشمند پیشرفته با طراحی استوانه ای پهن بوده که کیفیت ساخت بالایی برای آن در نظر گرفته شد. پیشتر اپل مشخص ساخت که توسعه هوم پاد از سال ۲۰۱۲ آغاز شده و کمپانی کوپرتینویی در مدت زمان کوتاهی به توسعه آن نپرداخته است. بنابراین باید انتظار عملکرد قابل توجهی از این محصول کمپانی اپل داشت. با تمامی این تفاسیر تاخیر در عرضه هوم پاد موجی از ناراحتی را در میان هواداران به وجود آورد. البته اپل مشخص کرده علت تاخیر طولانی شدن مدت زمان توسعه بوده و موجب شد تا عرضه در مدت زمان دیگری انجام گیرد.

به تازگی تحلیلگران بیان داشتند که اپل پیش بینی کرده که میزان فروش هوم پاد در سال ۲۰۱۸ بیش از ۴ میلیون دستگاه خواهد بود. این اسپیکر با پشتیبانی از دستیار هوشمند صوتی سیری می تواند پاسخی به تمام پرسش های کاربر داشته باشد و به فرامین صوتی افراد عمل کند. متاسفانه اپل مشخص نساخته که تاریخ دقیق عرضه چه زمانی است اما احتمال می رود در ماه ژانویه باشد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات پرداخت.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل