انتشار مایکروسافت اج برای iOS

شرکت مایکروسافت تصمیم گرفت در نهایت مرورگر مایکروسافت اج را برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر کرده است. مرورگر مایکروسافت دارای ویژگی قابل توجهی بوده و می تواند مرور اینترنت سریعی را به مخاطب ارائه دهد. پیشتر نسخه بتا این مرورگر دردسترس کاربران قرار گرفته بود و حال شرکت ردموندی نسخه نهایی را منتشر کرده است. مرورگر جدید مایکروسافت همچنین مصرف باتری کمتری داشته و براساس تست انجام گرفته نسبت به دیگر مرورگرها مدت زمان مصرف شارژ آن بسیار کمتر می باشد.

حال به تازگی شرکت ردموندی مایکروسافت اج را دردسترس مخاطبان اندروید و iOS خود قرار داد تا علاوه بر کاربران ویندوزفونی سایر کاربران نیز از این مرورگر بهره ببرند. پیشتر مایکروسافت وعده داده بود که می خواهد در اواخر سال جاری مرورگر خود را برای کاربرانی به جز سیستم عامل موبایلی خود منتشر کند. در حال حاضر افراد می توانند با مراجعه به آیتونز یا گوگل پلی مرورگر را دریافت کنند.

با انتشار مرورگر اج برای کاربران iOS هم اکنون این افراد می توانند با مراجعه به آیتونز مرورگر جدید را دریافت کنند و در کنار سافاری به کار گیرند. البته برنامه به رایگان برای کاربران آیفون و iOS در دسترس قرار گرفته و جهت دانلود آن نیازی نیست به پرداخت هزینه ای بپردازید. شایان ذکر بوده مرورگر اج یکی از برترین مرورگرهای اینترنتی بوده که نه تنها موجب مصرف انرژی کمتر می شود، بلکه عملکرد سرچ سریعتری داشته و تجربه کاربری لذت بخشی را فراهم می آورد.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل