سال ۲۰۱۸ و عرضه آیپد پرو مقرون به صرفه

شرکت اپل قصد داشته سال آینده تبلت آیپد پرو جدیدی را معرفی کند. البته به یک نسخه بسنده نخواهد کرد و قصد داشته چند مدل جدید رونمایی نماید. یکی از آنها محصولی مقرون به صرفه بوده که صفحه نمایش ۹٫۷ اینچی داشته و با قیمتی ارزان به فروش می رسد.

اگر اپل چنین برنامه ای را تحقق بخشد باید انتظار افزایش فروش تبلت ها باشیم که این روزها بازار بدی داشته و چند مدتیست که افول در فروش را تجربه می کنند. اگرچه میزان فروش تبلت ها کاهش یافته اما اپل همچنان با رشد فروشی رو به رو است و این نشان می دهد محصولات اپل به فروش فوق العاده خود ادامه می دهد. البته اخیرا آیفون ۸ و ۸ پلاس به دلیل عدم پیشرفت بسیار با استقبال کمی رو به رو شد و همین امر کاهش فروشی را برای اپل رقم زده است. البته این شرکت با عرضه آیفون ایکس توانست باری دیگر محبوبیت خود را دوچندان سازد و بر فروش خود بیافزاید.

گزارش می گوید تامین کنندگان قطعات اپل  خبر از ساخت نسخه مقرون به صرفه آیپد پرو ۹٫۷ اینچی را دادند که تنها ۲۵۰ دلار قیمت دارد. این خبر در صورت تایید شدن می تواند بسیار خوشحال کننده باشد. زیرا تاکنون اپل محصولات گران قیمت در بازار عرضه داشته و کمتر به بخش میان رده و محصولات مقرون به صرفه توجه کرده است.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل