عرضه چندین میلیون واحدی ایرپاد در سال ۲۰۱۸

شرکت اپل سال ۲۰۱۶ علاوه بر گوشی های هوشمند آیفون ۷ و ۷ پلاس به معرفی هدفون بی سیم ایرپاد پرداخت که توانست بسیار موردتوجه قرار گیرد و محصولی چشمگیر از شرکت کوپرتینویی محسوب می شد. اپل تاکنون مدل جدیدی از این هدفون را معرفی نکرده و تقریبا این هدفون توانسته بسیار موردتوجه قرار گیرد و در سال ۲۰۱۷ با فروش قابلی رو به رو شد. البته این هدفون از جایگاه شارژی به عنوان یک پک داشته و هیچ خبری از سیم در آن نیست.

در حالی که یک سالی از عرضه هدفون بی سیم اپل می گذرد، پیش بینی شد در سال ۲۰۱۸ شاهد عرضه دوبرابری آن باشیم. هدفونی که همانندش در بازار به آسانی قابل رویت نیست. به هر حال پیش بینی دور از انتظار نیست زیرا در سال جاری اپل توانسته به فروش بالایی از ایرپاد دست پیدا کند که می تواند در نوع خود قابل توجه باشد. تحلیلگران پیش بینی کردند در سال ۲۰۱۸ بیش از ۲۶ تا ۲۸ میلیون دستگاه گوشی هوشمند عرضه می شود. این میزان بسیار قابل توجه بوده و در میان رقبا کم نظیر است.

اپل ایرپاد هدفون نوآورانه شرکت کوپرتینویی بوده که می توان انتظار عملکرد بالایی از آن داشت این برند مطرح هر سال محصولات جدیدی را معرفی خواهد کرد و انتظار می رود برای سال های آتی باید شاهد معرفی مدل جدیدی از این هدفون بی سیم بود. طراحی باکیفیت، عملکرد صوتی پروضوح، فناوری مدرن و برخی دیگر همگی موجب شدند تا ایرپاد اپل به هدفونی بی نظیر تبدیل شود. از این رو تحلیلگران پیش بینی می کنند سال ۲۰۱۸ افزایش عرضه ای در کار خواهد بود که جدای از میزان فروش این هدفون است. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات پرداخت. شایان ذکر بوده ایرپاد در بیشتر بازارها برای خرید دردسترس قرار دارد.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل