تصاویر کانسپت از آیفون ۱۱ اپل

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ با معرفی آیفون ایکس یا همان ۱۰ نشان داد که قصد داشته به عصر جدیدی از گوشی های هوشمند خود وارد شود. عصری که در آن باید شاهد تلفن های هوشمندی باشیم که زبان طراحی متفاوتی دارند و مدرن به نظر می رسند. آیفون ایکس پیش از آن که معرفی شود شایعات و گزارش های بسیاری پیرامون آن منتشر شد اما هیچ یک توسط اپل تایید نشده بود. اگرچه در نهایت چنین اسمارتفونی وجود داشت اما اپل سعی کرد تا زمان رونمایی سکوت اختیار کرده و همگان رو شگفت زده کند. با این حساب باید هر آنچه که شایعات می گویند را حقیقت دانست اگرچه نباید تمامی آنها را حقیقتی محسوب کرد اما بیشتر آنها در دسته حقایق قرار می گیرند زیرا کمپانی ها از محصولی مشابه گزارش های منتشر شده رونمایی می کند.

در حالی که پیشتر شاهد انتشار تصاویر رندر شده آیفون ایکس در مدل های مختلف برای سال ۲۰۱۸ بودیم، حال نوبت به تصاویر کانسپت نسل بعدی سری آیفون هستیم که به عنوان آیفون ۱۱ شناخته می شود. بیشتر تصاویر کانسپت همانطور که از نام آنها پیدا بوده تخیلی و مفهومی هستند از این رو نمی توان این گونه تصاویر را مشابه نسخه نهایی گوشی هوشمند دانست. شرکت ها همیشه سعی داشته بهترین محصولات را ارائه دهند. در تصاویر کانسپت جدید آیفون ۱۱ با طراحی کاملا بدون حاشیه همراه است.

iPhone-11-concept-Gurpreet-Singh-1-680x450

در بخش عقب آن دوربین دوگانه ای در وسط جای گرفته و در بخش جلو نمایشگر کاملا بی حاشیه محسوب می شود. البته بعید به نظر می رسد اپل بخواهد چنین طرحی را روی آیفون ۱۱ اعمال کند زیرا بسیار آینده نگرانه بوده و انتظار نمی رود طرح موردنظر را در سال آینده که فاصله کمی با معرفی نسل جدید آیفون دارد، شاهد باشیم. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود کوپرتینویی ها چه برنامه ای دارند.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل