آی مک پرو در ۱۸ دسامبر فروش آن آغاز می شود

شرکت اپل هر چند سال به بروزرسانی سیستم های دسکتاپی خود می پردازد و در سال ۲۰۱۷ تصمیم گرفت مدل جدیدی از آی مک پرو را با حداکثر مشخصاتی که شامل پردازنده ۱۸ هسته ای ذئون می شود، معرفی کند. محصولی که باید آن را قدرتمندترین سیستم دسکتاپی شرکت اپل دانست و می تواند عملکرد بالایی در مشخصات از خود نشان دهد. کمپانی کوپرتینویی اگرچه در بهار سال جاری معرفی آی مک پرو را انجام داد اما متاسفانه عرضه در اواخر سال ۲۰۱۷ صورت گرفت و طرفداران چند ماهی را برای عرضه دستگاه به انتظار نشستند.

این یعنی نمی توان انتظار داشت در مدت زمان کوتاهی از معرفی شاهد عرضه آی مک پرو باشیم. تاکنون با شایعات بسیاری پیرامون آی مک پرو جدید رو به رو بودیم اما با معرفی آن بسیاری از شایعات به حقیقت تبدیل شده و برخی دیگر نیز به  فراموشی سپرده شدند. محصول شرکت اپل با طراحی بهبودیافته و مشخصات قدرتمندتر قرار است سال جاری در ۱۸ دسامبر روانه فروشگاه های مختلف از جمله اپل شود. کمپانی کوپرتینویی در تلاش است تا بتواند بهترین ها را به مخاطبان خود ارائه دهد. البته بیشتر محصولاتی که اپل در بهار سال جاری آنها را معرفی کرده است قرار شد در دسامبر روانه بازار شود. از جمله آن باید به هوم پاد اشاره کرده که متاسفانه پیشتر اپل خبر تاخیر عرضه آن را اعلام کرده و تا اوایل سال ۲۰۱۸ قرار نیست شاهد فروش این اسپیکر باشیم.

صفحه نمایش ۲۷ اینچی ۵K، حافظه اس اس دی ۴ ترابایتی، حافظه رم ۱۲۸ گیگابایتی، حافظه ویدئویی ۱۶ گیگابایتی و برخی دیگر ویژگی های بزرگ و قدرتمند این کامپیوتر دسکتاپی هستند که توان بالایی را به محصول شرکت کوپرتینویی می بخشند. البته باید بیان داشت که آی مک پرو یک سیستم ورک استیشنی محسوب شده که تجربه کاربری لذت بخشی به ارمغان می آورد.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل