احساس بد اپل در تاخیر عرضه هوم پاد

 در حالی که قرار بود اواخر سال جاری شاهد عرضه این اسپیکر ۳۵۰ دلاری باشیم اما شرکت کوپرتینویی تصمیم گرفت تاخیری در عرضه به وجود آورده و محصول را اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه دارد. متاسفانه اپل مشخص نکرد علت این تاخیر چیست و طرفداران و مشتریان چرا باید برای دریافت این اسپیکر هوشمند مدت زمان بیشتری را به انتظار بنشینند. به تازگی فیل شیلر یکی از مدیران ارشد کمپانی اپل در گفتگو با Bright.nl اظهار نظرهایی داشته است. او بیان کرد:

” ما واقعا احساس خوبی از عدم عرضه هوم پاد در تعطیلات نداریم. ما تصمیم گرفت تا محصولی که عرضه می کنیم عملکرد عالی از خود نشان داده و فاقد هر گونه ایراد یا مشکلی باشد. “

شیلر افزود که این اسپیکر سازگاری با تمامی دستگاه های اپل داشته و به نوعی دستیار اپلی محسوب می شود. به نظر می رسد شرکت کوپرتینویی از تاخیر خود ناراضی بوده و انتظار داشت با عرضه در تعطیلات شاهد فروش چشمگیری باشد. همانطور که می دانید با کاهش قیمت و تخفیف ها بزرگ میزان فروش در فصل تعطیلات بیشتر می شود و اگر هوم پاد نیز در این زمان به فروش می رسید قطعا می توانست برای اپل سود بیشتری به دنبال داشته باشد، اگرچه همچنان می توان شاهد این فروش بزرگ بود.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل