فروش مجدد کروم کست و اپل تی وی در آمازون

اخیرا Amazon Prime Video در اپل تی وی راه اندازی شد و در این میان شرکت آمازون تصمیم گرفت این دستگاه را در فروشگاه خود به فروش برساند. خرده فروش مطرح و بزرگ جهانی اعلام کرد که گوگل کروم کست نیز از طریق این فروشگاه آنلاین قابل تهیه است.

هر دو دستگاه سال ۲۰۱۵ از لیست محصولات آمازون حذف شد اما شرکت آمازون باری دیگر تصمیم گرفت آنها را از طریق فروشگاه خود به فروش برساند. این دستگاه ها قادرند استریم ویدئویی ۴K داشته باشند و اپل نیز در همکاری با آمازون این دستگاه را از طریق بزرگترین فروشگاه آنلاین به فروش می رساند.

البته شرکت اپل در ۱۲ سپتامبر سال جاری همراه با معرفی سه آیفون جدید، نسل جدید اپل تی وی ۴K را معرفی کرده که با قیمت بیشتری قابلیت اجرا استریم ۴K را دارا بوده اما نسخه پیشین چنین قابلیتی را شامل نمی شد.

با حذف فروش اپل تی وی و کروم کست از فروشگاه آنلاین آمازون افراد قادر نبودند این دو دستگاه را خریداری کنند از این رو توانایی تهیه آنها تنها بوسیله فروشگاه های اصلی کمپانی ها یا دیگر خرده فروشی ها ممکن بود.

انتظار می رود اپل سال آینده یا ۲۰۱۹ نسل بعدی اپل TV را با مشخصات سخت افزاری بهتر و قابلیت پخش محتوا با کیفیت بیشتر را معرفی کند. اگرچه این موضوع پیش بینی بیش نیست و تنها باید منتظر ماند.

منبع

تعمیر موبایل, تعمیر آیفیکس,تعمیرات موبایل,تعمیر موبایل در محل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون,تعمیرات ایده آل